Перша стрижка дитини Київ, ми любимо дітей, діти завжди раді нашим перукарям.

Перша стрижка

 Коли дитина непомітно для батьків підростає і наближається перший ювілей, у батьків виникає цілком природне запитання: «як підстригти дитину».

 І яка ж вона - перша стрижка? Спочатку у багатьох батьків з'являється думка про те, що це не складно і цілком реально підстригти непосиду вдома самостійно, але в ході роздумів, проб і помилок, з'ясовується, що фраза «посидь рівненько, ну будь ласка ...» не працює, ножиці не передбачені для стрижки «улюбленого скарба» і виявляється, що підстригти дитину самостійно нереально ...

  Перша стрижка не так проста, як здається на перший погляд.

 

Перша стрижка дитини, стриже дитячий перукар

 Тоді приходять на допомогу наші дитячі перукарі, які люблять дітей і мають великий досвід роботи з ними. Перша стрижка дитини не просте питання і підходити до нього треба з усією відповідальністю, адже як дитина сприйме першу в своєму житті стрижку, так багато в чому сформується її подальше ставлення до подібних процедур. А водити дитину в перукарню доведеться регулярно.

 Перукарі дитячої перукарні ЧЕМПІОНЧИК зроблять все, щоб Ваш малюк відчував себе комфортно і невимушено під час першої стрижки.

 

  Для цього в дитячій перукарні ЧЕМПІОНЧИК є все:

  • Перша стрижка дитини Київ. Галерея дитячої перукарні ЧЕМПІОНЧИКЯскраве крісло-машинка,
  • мультфільми на будь-який смак,
  • ігрова зона з безліччю іграшок,

 Все це допоможе малюкові відволіктися, а майстру швидко і красиво зробити модну стрижку юному ЧЕМПІОНЧИКУ, першу стрижку в його житті.

 

Перша стрижка дитини Київ. Тут ваша дитина отримує диплом Першої стрижки на підтвердження, що перша стрижка відбулася.

Перша стрижка стане справжнім святом для Вас і Вашого малюка!

  Приємним доповненням, яке зробить першу стрижку малюка незабутньою подією для всієї родини, стане ДИПЛОМ ПЕРШОЇ СТРИЖКИ. У нього Ви помістіть «перший локон» Вашого малюка і фото першої стрижки.

 

Перша стрижка + диплом першого стрижки ЦІНА

  Якщо ви зібралися на стрижку, не забудьте:

  • візьміть з собою змінне футболку, як правило малюки відмовляються одягати пеньюар;
  • для самих маленьких візьміть соску, пляшечку, улюблену іграшку, з якими дитині буде спокійніше;
  • посміхайтеся, говорите з малюком і уникайте страшних фраз, дитина відчуває Ваш настрій.
Перша стрижка повинна проходити в найбільш зручне для малюка час, коли він не голодний і не хоче спати (на стрижку плануйте близько 1 години часу, це 10-20 хвилин стрижки, час пограти і т.д.)

 

Нехай перша стрижка, принесе Вам і Вашій дитині радість)

 

Перукарні відкриті:

Даринок | Ірпінь | Буча

Цікаво про першу стрижку

З давніх-давен, волосся дітей було символом багатства і удачі. Дитяче волоссячко, що було підстрижене, закопували в мурашниках або топили у воді, примовляючи: «з землі прийшло, в землю пішло». Наші предки були впевнені в тому, що в волоссі живе душа. Перша стрижка, це дуже важливий момент для кожної дитини.